sobota, 23 marca 2013

Siema, tak wiem miałam dzisiaj napisać nowy rozdział o Sami ale ma wenna nie powróciła :'(

Wenno dlaczego mnie opuściłaś :(

Tęsknię za tb <333 

 Dzisiaj jednak też jest ważne dzień, dla wwf. 
Ja osobiście jestem Panią Ekolog :) 
Więc tak dzisiaj jest sobota 23 marzec. Dzień wydawałoby się normalny,zwyczajny jednak nie dla ludzi którzy choć trochę troszczą się o przyszłość Ziemi o to by ich wnuki gdy dorosną mogły podziwiać to co my teraz i tak jest od wieków.Niestety człowiek z biegiem lat się zmienia  na gorsze. 
I pewnie tak będzie.
Jednak każdy  może coś zrobić.
I właśnie dlatego powstają takie organizacje jak WWF którym głównym celem  jest ochrona środowiska. Przed kim ?....
Przed nami samymi. Bo niedługo kto wie czy będzie jeszcze co ratować.
Dzisiejsza akcja polega na tym aby o godzinie 20 30 zgasić świtła w domu.
Tak nie wiele a tak dużo może zmienić.
Więcej informacji na stronie :   

 
http://www.godzinadlaziemi.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz