Nie ma pomysłu co ,,wymyślić'' dalej . :ppp
Może ja wcele nie muszę wymyślać, ktooo wie :)
Ale dobrze nie bedę się tu teraz przed wami użalałam moimi problemami.
To że autorka nie ma weny to nie wasza wina, przecież.
Postaram się coś napisać w najbliższych dniach. nie wiem czy mi się uda ale SPRÓBUJE.
A teraz przepraszam muszę iść kibicować <333
Każdy chłopak powinien wiedzieć o co chodzi. Dziewczyny też pewnie coś kojarzą.
Osobiście wolę siatkówkę ale nie narzekam wgapiając się w ekran telewizora i dopingując naszym (choć zapewne to im nie pomaga ) <333
Dobrze ja kończę.
Pa !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz