wtorek, 7 maja 2013

Hej nareszcie znalazłam czas by napisać :) :* <3

założyłam nowego blaga tego zaś zawieszam :'(

Na razie są tylko bohaterowie ale to się zmieni.
Nad wyglądem Jeszce jutro popracuję.
Wgl...to będzie o śmiertelnikach oraz aniołach.
Mam nadzieję że was zainteresuję :)
Ja muszę iść jestem dość zmeczona to papatki !
  aaaaa prawie zapomniałam OTO LINK TRUTRUTUTU !!! LINK

środa, 1 maja 2013

Ważne !


Postanowiła że...
trutrutrutru...
ZAŁOŻĘ NOWEGO BLOGA TEGO NATOMIAST ZAWIESZA.
Będzie on identyczne do tego.
Ale dodam bohaterów, będę pisać rozdziałami, będą retrospekcje i perspektywy itd.itp
ROZDZIAŁY BEDĘ DODAWAŁA 2 RAZY W TYGODNI.
Tak chociaż mam w planie.
Mam nadzieję że się cieszycie :^ <3 
Oficjalny link powinnam dodać w  najbliższych dniach chyba że siła wyższa mi przeszkodzi :) 

No to dozobaczenia !