Hej nareszcie znalazłam czas by napisać :) :* <3
założyłam nowego blaga tego zaś zawieszam :'(
Na razie są tylko bohaterowie ale to się zmieni.
Nad wyglądem Jeszce jutro popracuję.
Wgl...to będzie o śmiertelnikach oraz aniołach.
Mam nadzieję że was zainteresuję :)
Ja muszę iść jestem dość zmeczona to papatki !
aaaaa prawie zapomniałam OTO LINK TRUTRUTUTU !!! LINK
wtorek, 7 maja 2013
środa, 1 maja 2013
Ważne !
Postanowiła że...
trutrutrutru...
ZAŁOŻĘ NOWEGO BLOGA TEGO NATOMIAST ZAWIESZA.
Będzie on identyczne do tego.
Ale dodam bohaterów, będę pisać rozdziałami, będą retrospekcje i perspektywy itd.itp
ROZDZIAŁY BEDĘ DODAWAŁA 2 RAZY W TYGODNI.
Tak chociaż mam w planie.
Mam nadzieję że się cieszycie :^ <3
Oficjalny link powinnam dodać w najbliższych dniach chyba że siła wyższa mi przeszkodzi :)
No to dozobaczenia !
Subskrybuj:
Posty (Atom)
