Siema, tak wiem miałam dzisiaj napisać nowy rozdział o Sami ale ma wenna nie powróciła :'(
Wenno dlaczego mnie opuściłaś :(
Tęsknię za tb <333
Dzisiaj jednak też jest ważne dzień, dla wwf.
Ja osobiście jestem Panią Ekolog :)
Więc tak dzisiaj jest sobota 23 marzec. Dzień wydawałoby się normalny,zwyczajny jednak nie dla ludzi którzy choć trochę troszczą się o przyszłość Ziemi o to by ich wnuki gdy dorosną mogły podziwiać to co my teraz i tak jest od wieków.Niestety człowiek z biegiem lat się zmienia na gorsze.
I pewnie tak będzie.
Jednak każdy może coś zrobić.
I właśnie dlatego powstają takie organizacje jak WWF którym głównym celem jest ochrona środowiska. Przed kim ?....
Przed nami samymi. Bo niedługo kto wie czy będzie jeszcze co ratować.
Dzisiejsza akcja polega na tym aby o godzinie 20 30 zgasić świtła w domu.
Tak nie wiele a tak dużo może zmienić.
Więcej informacji na stronie :
http://www.godzinadlaziemi.pl/
sobota, 23 marca 2013
piątek, 22 marca 2013
Nie ma pomysłu co ,,wymyślić'' dalej . :ppp
Może ja wcele nie muszę wymyślać, ktooo wie :)
Ale dobrze nie bedę się tu teraz przed wami użalałam moimi problemami.
To że autorka nie ma weny to nie wasza wina, przecież.
Postaram się coś napisać w najbliższych dniach. nie wiem czy mi się uda ale SPRÓBUJE.
A teraz przepraszam muszę iść kibicować <333
Każdy chłopak powinien wiedzieć o co chodzi. Dziewczyny też pewnie coś kojarzą.
Osobiście wolę siatkówkę ale nie narzekam wgapiając się w ekran telewizora i dopingując naszym (choć zapewne to im nie pomaga ) <333
Dobrze ja kończę.
Pa !
Może ja wcele nie muszę wymyślać, ktooo wie :)
Ale dobrze nie bedę się tu teraz przed wami użalałam moimi problemami.
To że autorka nie ma weny to nie wasza wina, przecież.
Postaram się coś napisać w najbliższych dniach. nie wiem czy mi się uda ale SPRÓBUJE.
A teraz przepraszam muszę iść kibicować <333
Każdy chłopak powinien wiedzieć o co chodzi. Dziewczyny też pewnie coś kojarzą.
Osobiście wolę siatkówkę ale nie narzekam wgapiając się w ekran telewizora i dopingując naszym (choć zapewne to im nie pomaga ) <333
Dobrze ja kończę.
Pa !
czwartek, 21 marca 2013
Perspektywa Samanty
Gdy otworzyłam oczy na zegarku, stojącym obok mojego łóżka na drewnianym biurka widniała godzina 6 00. Uśmiechnełam się lekko gdyż nie miałam problemu ze stawaniem do szkoły. Powyłączałam wszystkie nastawione budziki, telefony, zegarki (nie chciałam zaspać pierwszego dnia szkoły) aby nie obudziły Nicki.
Co o niej sądzę ?...
To miła sympatyczna dziewczyna, mam nadzieję że zostaniemy przyjaciółkami na zawsze .
Potem jeszcze skoczyłam do pobliskiego sklepu i kupiłam potrzebne składniki na naleśniki.
Chciałam zrobić mojej współlokatorce małą niespodziankę :)
Pospiesznie zrobiłam masę i usmażyłam na rozgrzanej patelni 4 duże naleśniki .
Ozdobiłam wszystko truskawkami, laną czekoladą i bitą śmietaną. Do szklanki nalałam pomarańczowy sok i jedną z porcji postawiłam na biurku Nicoli.
Spakowałam wszystkie potrzebne rzeczy do torby i szykowałam się do wyjścia.
A nie powiedziałam w co byłam ubrana. A więc ubrana byłam w krótką,beżową sukienkę sięgającą po kolana. Była dość nudna więc obległam ją dużą czarną wstęgą i zawiązałam w kokardkę.
Zanim wyszłam napisałam kartkę do Nicki i postawiłam obok śniadania :
Samanta
Chętnie bym zjadła <mniam> :p
wtorek, 19 marca 2013
Hej-powiedziała nieśmiało Samanta
-O siema- po czym szybko wyjęła słuchawki z uszu i podała dłoń rozmówczyni.
-Jesteś ta ,,nowa'' prawda
-Noo..tak ale wolałabym Samanta albo Sami-odpowiedziała letko czerwieniejąc się.
-Ja jestem Nicola albo Nicki jak wolisz
Rozmawiały jeszcze potem długi czas, o swoich zainteresowaniach, sporcie a Nicola później wyjaśniała Sami jak to dzieła w ich szkole.Opowiadała o hierarchii :na początku były puste,bogate blondyneczki potem wybitne brunetki itd. podobnie uczyniła z chłopakami.Okazało się że wiele ich łączy.Potem pomogła jej rozpakować rzeczy itp.
Kiedy skończyły było już po 21, obie były zmęczone więc szybko poszły spać.
Kiedy miały już zasypiać pierwsza odezwała się Nicola:
-Pierwsza noc w nowej szkole jest najgorsza.
-Widzę
-Uważaj Sami bo dowiesz się jeszcze wiele dziwnych rzeczy się dowiesz o naszej szkole ale nie przejmuj się nimi bardzo ty tylko głupie plotki.
Samanta zesztywniała.Nikt jej nie wspominał o jakiś paranormalnych rzeczach które mogły wydarzyć się na uczelni
-Co masz na myśli ?
Nicki jednak nic nie opowiedziała,najwyraźniej zasnęła.
Sama jednak nie mogła długo usnąć, zastanawiając się nad znaczeniem tamtych słów.W końcu jednak znużona pogłębiła się w snach.
sobota, 16 marca 2013
Wpatrywałaby się zapewne jeszcze długi czas w ten jakże wyniosły budynek gdyby jej intuicja nie podpowiedziała że w najbliższym czasie stanie się obiektem zainteresowania innych uczniów. Nie chciała mieć już od początku przylepionej etykiety ,,kujona'' który nigdy nie widziała zwykłej, przeciętnej, angielskiej uczelni. Szybko otrząsnęła się z tego stanu, poprawiła torba wzięła do ręki granatową walizkę i weszła do szkoły. W sekretariacie poprosiła o klucze do swojego pokoju i udała się do budynku stojącego obok. Na dworze przechadzały się dziewczyny trzymając się za ręce jak przystało na BFF i zapewne dyskutując o przystojnych facetach itp. Gdy ujrzeli ,,nową'' przyglądnąwszy jej się dokładnie, zmieniły temat swojej którym jak przypuszczała była ona. Ta myśl też jej zapewne nie pomagała. Postanawiała jednak nie zwracać uwagi na szepty i z dumnie podniesioną głową weszła do środka. Odnalazła pokój 163 i stanęła pod drzwiami. Wiedziała że ma jak każdy student w akademiku współlokatorkę i chciała zrobić na niej dobre wrażenie. Z natury była nieśmiała więc przyjaciół dopiera dokładnie. Kiedy tak stała przez głowę przeleciały jej różne myśli o tym jak nigdy nie poznała swoich rodziców , nigdy nie miała przyjaciółki.... i wiele rzeczy których nigdy nie doświadczyła i może nie doświadczy. Postanowiła jednak choć trochę zmienić te swoje beznadziejne życie i zapukała do drzwi pokoju.
- Proszę - odpowiedział jej cichy melancholijny głos.
Weszła do środka na jednym z dwóch łóżek leżała dziewczyna,słuchająca muzyki. Miała niebieskie oczy i jasno-brązowe włosy. Była wysoka i szczupła. Hmmm...pomyślała Samanta to może być jedna z moich ważniejszych rozmów
piątek, 15 marca 2013
Nowa szkoła...,Nowi przyjaciele..., Nowi Wrogowie...
Nowa szkoła...,Nowi przyjaciele..., Nowi Wrogowie...
Samanta przez długi czas wpatrywała się w wysoki,dość obszerny budynek z wieloma oknami. Bezpośrednio przed nim stał ,,park'' trudno nazwać go czymś takim skoro składał się jedynie z kilku drewnianych ławek i fontanny z elektronicznymi,kolorowymi światełkami aby podczas zimnych, deszczowych dni oświetlały ten cichy ,,zakątek''. Był jednak mimo swych niewielkich rozmiarów bardzo uroczony Dziewczyna która z tak niezmiernym podziwem wpatrywała się w budynek miała brązowe włosy z lekko podkręconymi końcówkami ,zielony oczy które swym zasięgiem nie tylko oglądały to co oczywiste ale też umiały skupić się na rzeczach dla innych nie istotnych no i oczywiście piękny, malinowy uśmiech. Jeżeli tak, owa Samanta wyglądała to sami przyznacie że była dość ładna. Budynek przed którym stała był to uniwersytet. W nim kształcili się zdolni uczniowie którzy potem wyrastali na wyśmienitych prawników, prokuratorów czy też sędziów...
Wiem niebyt się spisałam ale koleżanka męczy mnie telefonami,trochę niecierpliwa :)
Dozobaczenia !
Idę ponurkować w śniegu :p Mam nadzieję że u Was pogoda lepiej dopisuję niż u mnie :))
czwartek, 14 marca 2013
Witam ! :3
Obiecałam że napiszę :p
Książka nazwałam ,,Samantha'' - wiem niezbyt oryginalne. Ale nie mam ochoty wymyslać świetnych tytułów bo nie mam do tego talentu najwyraźniej :)
Powieść opowiada o dziewczynie Samancie (łatwo się domyślić) która ma mniej więcej szesnaście/siedemnaście lat i mieszka w szkolnym akademiku. Studiuję na jednych z angielskich uczelni na wydziale prawa.Nie jest jednak taka zwyczajna jak się nam wydaję... :)
Czeka ją wielka przyszłość,niezwykłe podróże i wiele groźnych wrogów którzy będą czyhać na jej zgubę.
Obiecałam że napiszę :p
Książka nazwałam ,,Samantha'' - wiem niezbyt oryginalne. Ale nie mam ochoty wymyslać świetnych tytułów bo nie mam do tego talentu najwyraźniej :)
Powieść opowiada o dziewczynie Samancie (łatwo się domyślić) która ma mniej więcej szesnaście/siedemnaście lat i mieszka w szkolnym akademiku. Studiuję na jednych z angielskich uczelni na wydziale prawa.Nie jest jednak taka zwyczajna jak się nam wydaję... :)
Czeka ją wielka przyszłość,niezwykłe podróże i wiele groźnych wrogów którzy będą czyhać na jej zgubę.
środa, 13 marca 2013
Początek...
Hej :P
Zauważyłam ostatnio wśród moich koleżanek że wiele z nich zakładają różnego rodzaju blogi i dzielą się swoimi przeżyciami itp. jakby wersja ,,elektronicznego pamiętnika''. Pomysł ciekawy ale dzielenie się z wszystkimi swoimi przeżyciami hmm...dawniej pamiętnik był rzeczą świętą zamkniętą na kluczyk, zawieszony na szyi i przeszkadzający aby czasem nie wpadł w niepowołane ręce. a może to ja się mylę i jestem staroświecka, ta to bardziej prawdopodobne :)
Ten blog poświeciłam książce mojego autorstwa. Zapewne jest nudna i głupia. Ale chciałam ograniczyć nudę.
Napisałabym coś więcej no bo przecież pasowałoby by opowiedzieć o czym jest wogule ta książka i kto jest głównym bohaterem. Niestety ja jako uczennica mam swoje obowiązki głownie to dlatego że zaraz na tvn puls będzie film.
Dozobaczenia!
Ps Uczniom ŻYCZĘ miłej nauki :p
Zauważyłam ostatnio wśród moich koleżanek że wiele z nich zakładają różnego rodzaju blogi i dzielą się swoimi przeżyciami itp. jakby wersja ,,elektronicznego pamiętnika''. Pomysł ciekawy ale dzielenie się z wszystkimi swoimi przeżyciami hmm...dawniej pamiętnik był rzeczą świętą zamkniętą na kluczyk, zawieszony na szyi i przeszkadzający aby czasem nie wpadł w niepowołane ręce. a może to ja się mylę i jestem staroświecka, ta to bardziej prawdopodobne :)
Ten blog poświeciłam książce mojego autorstwa. Zapewne jest nudna i głupia. Ale chciałam ograniczyć nudę.
Napisałabym coś więcej no bo przecież pasowałoby by opowiedzieć o czym jest wogule ta książka i kto jest głównym bohaterem. Niestety ja jako uczennica mam swoje obowiązki głownie to dlatego że zaraz na tvn puls będzie film.
Dozobaczenia!
Ps Uczniom ŻYCZĘ miłej nauki :p
Subskrybuj:
Posty (Atom)





