wtorek, 19 marca 2013
Hej-powiedziała nieśmiało Samanta
-O siema- po czym szybko wyjęła słuchawki z uszu i podała dłoń rozmówczyni.
-Jesteś ta ,,nowa'' prawda
-Noo..tak ale wolałabym Samanta albo Sami-odpowiedziała letko czerwieniejąc się.
-Ja jestem Nicola albo Nicki jak wolisz
Rozmawiały jeszcze potem długi czas, o swoich zainteresowaniach, sporcie a Nicola później wyjaśniała Sami jak to dzieła w ich szkole.Opowiadała o hierarchii :na początku były puste,bogate blondyneczki potem wybitne brunetki itd. podobnie uczyniła z chłopakami.Okazało się że wiele ich łączy.Potem pomogła jej rozpakować rzeczy itp.
Kiedy skończyły było już po 21, obie były zmęczone więc szybko poszły spać.
Kiedy miały już zasypiać pierwsza odezwała się Nicola:
-Pierwsza noc w nowej szkole jest najgorsza.
-Widzę
-Uważaj Sami bo dowiesz się jeszcze wiele dziwnych rzeczy się dowiesz o naszej szkole ale nie przejmuj się nimi bardzo ty tylko głupie plotki.
Samanta zesztywniała.Nikt jej nie wspominał o jakiś paranormalnych rzeczach które mogły wydarzyć się na uczelni
-Co masz na myśli ?
Nicki jednak nic nie opowiedziała,najwyraźniej zasnęła.
Sama jednak nie mogła długo usnąć, zastanawiając się nad znaczeniem tamtych słów.W końcu jednak znużona pogłębiła się w snach.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz