Obiecałam że napiszę :p
Książka nazwałam ,,Samantha'' - wiem niezbyt oryginalne. Ale nie mam ochoty wymyslać świetnych tytułów bo nie mam do tego talentu najwyraźniej :)
Powieść opowiada o dziewczynie Samancie (łatwo się domyślić) która ma mniej więcej szesnaście/siedemnaście lat i mieszka w szkolnym akademiku. Studiuję na jednych z angielskich uczelni na wydziale prawa.Nie jest jednak taka zwyczajna jak się nam wydaję... :)
Czeka ją wielka przyszłość,niezwykłe podróże i wiele groźnych wrogów którzy będą czyhać na jej zgubę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz