czwartek, 14 marca 2013

Witam ! :3 

Obiecałam że napiszę :p 

Książka nazwałam ,,Samantha'' -  wiem niezbyt oryginalne. Ale nie mam ochoty wymyslać świetnych tytułów bo nie mam do tego talentu najwyraźniej :)
 Powieść opowiada o dziewczynie Samancie (łatwo się domyślić) która ma mniej więcej szesnaście/siedemnaście lat i mieszka w szkolnym akademiku. Studiuję na jednych z angielskich uczelni na wydziale prawa.Nie jest jednak taka zwyczajna jak się nam wydaję... :)
Czeka ją wielka przyszłość,niezwykłe podróże i wiele groźnych wrogów którzy będą czyhać na jej  zgubę.



 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz