środa, 13 marca 2013

Początek...

Hej :P

 Zauważyłam ostatnio wśród moich koleżanek że wiele z nich zakładają  różnego rodzaju blogi i dzielą się swoimi przeżyciami itp. jakby wersja ,,elektronicznego pamiętnika''. Pomysł ciekawy ale dzielenie się z wszystkimi swoimi przeżyciami hmm...dawniej pamiętnik był rzeczą świętą zamkniętą na kluczyk, zawieszony na szyi i przeszkadzający aby czasem nie wpadł w niepowołane ręce. a może to ja się mylę i jestem staroświecka, ta to bardziej prawdopodobne :)
Ten blog poświeciłam książce mojego autorstwa. Zapewne jest nudna i głupia. Ale chciałam ograniczyć nudę.
Napisałabym coś więcej no bo przecież pasowałoby by opowiedzieć o czym jest wogule ta książka i kto jest głównym bohaterem. Niestety ja jako uczennica mam swoje obowiązki głownie to dlatego że zaraz na tvn puls będzie film.
Dozobaczenia!
Ps Uczniom ŻYCZĘ miłej nauki :p








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz