Hej nareszcie znalazłam czas by napisać :) :* <3
założyłam nowego blaga tego zaś zawieszam :'(
Na razie są tylko bohaterowie ale to się zmieni.
Nad wyglądem Jeszce jutro popracuję.
Wgl...to będzie o śmiertelnikach oraz aniołach.
Mam nadzieję że was zainteresuję :)
Ja muszę iść jestem dość zmeczona to papatki !
aaaaa prawie zapomniałam OTO LINK TRUTRUTUTU !!! LINK
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz