Dzisiejszy post nie będzie o Sami z książki. :/
Zawiedzionych fanów z góry przepraszam :^...
Ale cholernie jestem zła a moja wena nie może się skupić (niestety) :///
6 KLASA....Tak....tak...fotograf itp.
I po co ja sie tym tak stresowałam hmm....sama nie wiem.
RACH CIACH I PO SPRAWIE.
Doszłam jednak do przydatnych wniosków.
PLASTYKA-CZYSTE ZŁO !!!
PS Wiecie że Einstein stwierdził że kto używa trzech wykrzykników jest nienormalny XD
Ups...według mądrości Einsteina jestem nienormalna...nie dziwie się wiedziałam o tym wczesniej.
Ale do rzeczy nie mam nic do plastyki ale do babki z plastyki owszem
Dostałam dzisaj moją pierwszą pałę w szóstej klasie ( komentarze kujon-niedozwolone i niesłuszne xd ) i to z tego magicznego przedmiotu.
Dobra gdyby to była uczciwa ocena.....a ta jest wgl niesprawiedliwa. No ale pewnie każda 1 jest niesprawiedliwa.
Moim zdaniem to jest inny przypadek. Ale trudnooo....
Dobrze że przyznałam się mojej mamie przed konsultacjami z wychowawcą :) :p
POCIESZAJĄCA
Na razie kończe ... muszę się pouczyć pa ! :33 <3
![]() |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz