środa, 10 kwietnia 2013

Siema...:3

Dzisiejszy post nie będzie o Sami z książki. :/
Zawiedzionych fanów z góry przepraszam :^...
Ale cholernie jestem zła a moja wena nie może się skupić (niestety) :///

6 KLASA....Tak....tak...fotograf itp.
I po co ja sie tym tak stresowałam hmm....sama nie wiem.
RACH CIACH I PO SPRAWIE.

Doszłam jednak do przydatnych wniosków.

PLASTYKA-CZYSTE ZŁO !!!

PS Wiecie że Einstein stwierdził że kto używa  trzech wykrzykników jest nienormalny XD 

Ups...według mądrości Einsteina jestem nienormalna...nie dziwie się wiedziałam o tym wczesniej. 

Ale do rzeczy nie mam nic do plastyki ale do babki z plastyki owszem

Dostałam dzisaj moją pierwszą pałę w szóstej klasie ( komentarze kujon-niedozwolone i niesłuszne xd )  i to z tego magicznego przedmiotu.

Dobra gdyby to była uczciwa ocena.....a ta jest wgl niesprawiedliwa. No ale pewnie każda 1 jest niesprawiedliwa.

Moim zdaniem to jest inny przypadek. Ale trudnooo....

Dobrze że przyznałam się mojej mamie przed konsultacjami z wychowawcą :) :p 
POCIESZAJĄCA

Na razie kończe ... muszę się pouczyć pa ! :33 <3





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz